Учням Татарбунарської школи провели пізнавальну екскурсію районною бібілотекою (фото)

17:50, 11 октября 2018
Библиотека

Сьогодні, 10 жовтня, до Татарбунарської центральної районної бібліотеки на бібліотечно-бібліографічні уроки завітали учні 10-х класів Татарбунарського НВК «Школа – гімназія».

Більшість з них потрапили до закладу вперше, тому зустріч було вирішено розпочати з екскурсії  по книгозбірні, від якої учні отримали цікаву інформацію про роботу та функції кожного з відділів районної бібліотеки.

А показати в бібліотеці дійсно є що. По-перше, медіа-центр, де можна збиратися для навчання, творчості, дозвілля і спілкування; по-друге, затишна читальна зала,  де можна попрацювати  з додатковою літературою, написати та оформити  реферати, доповіді, конспекти, зануритись в мережу Інтернет; по-третє, відділ абонементу, де кожен користувач може взяти нову актуальну літературу  на свій смак  додому.

Після екскурсії школярі були запрошені до медіа-центру, де працівники бібліотеки провели з ними анкетування для вивчення читацьких інтересів, завдяки якому можна підібрати кожному читачеві індивідуальний список літератури.

Ну, а «на десерт» хлопців та дівчат очікувала гра-квест, що допомогла учням актуалізувати отриману на бібліотечному уроці інформацію.