В Татарбунарах пройшла зустріч шанувальників поетичного слова (фото)

14:11, 19 марта 2019

Щороку, 21 березня в Україні святкують  Всесвітній день поезії. Напередодні свята,17 березня, літературно – музична вітальня  Татарбунарської центральної районної  бібліотеки зібрала  тих,  хто любить, розуміє,  цінує  та творить поезію. Саме вона  була «господинею» вечора, а довгоочікуваними гостями були власне вірші.

Кожен з присутніх натхненно читав вірші улюблених поетів про жінку, про природу і звичайно ж про кохання і щастя, звучали авторські  гуморески. Згадали поетів – аматорів,  яких вже  немає: Валентина  Греся, Євгенія Челишева, Галину Лису та інших. На книжковій  виставці шанувальники поетичного слова знайшли  збірки поетів  Татарбунарщини. На зустрічі розглядались питання звідки  з’являється  у людини  дивовижний дар, який спонукає звичайні слова звучати по-новому, від яких сильніше б’ється серце і захоплює подих та звідки в душі людини народжуються геніальні вірші. Обговорення  було жвавим, кожен з присутніх розповідав   про те, як  народжуються  його власні вірші, про те, як  до кожного із них приходить натхнення творити поезію і про  Музу, яка надихає.  Їхні поетичні твори є досить різноманітними, бо порушують різні соціальні проблеми, які присутні у нашому житті, розкривають найпотаємніші почуття і думки.

Кожен вірш — це сповідь поета, якийсь незабутній епізод з його життя. Світ поезії прекрасний і незвіданий, і кожен, хто потрапляє в нього отримує безодню естетичної насолоди і влаштовує свято своїй душі.