В Татарбунарах пройшов літературний вечір “Мій шлях – щастя”(фото)

10:47, 15 марта 2018
Літературний вечір

Бібліотека є не тільки інформаційним центром, а ще й територією культури,  дозвілля і спілкування, одним з небагатьох місць, де можна провести час з близькими за інтересами людьми.

В Татарбунарській центральній районній бібліотеці знаходять підтримку і розуміння люди різного віку, які самовдосконалюються, мають хобі та величезне бажання зустрічатися  з однодумцями і творчими людьми. Вже давно стало доброю традицією запрошувати поетів – аматорів та прихильників поетичного слова  відвідати  літературно – музичну  вітальню.

Перший місяць весни…  Все оживає і серця наповнюються теплом весняного повітря.  Всі  ж,  хто знудьгувався за спілкуванням, 11 березня поспішали до бібліотеки,  де для них відбувся літературний  вечір під назвою «Мій шлях – щастя!».

Щастя… Коли промовляємо це слово, то кожний думає про щось своє. Це й не дивно, адже кожен з нас — індивідуальність, що має власні інтереси та уподобання, тому присутні на заході із задоволенням підтримали запропоновану бібліотекарями тему спілкування про щастя. Кожен  зміг поділитись своїми думками про власне бачення щастя. Для одних щастя — у сім’ї, ді­тях, домашньому затишку. І це нормально, цього прагнуть  май­же всі люди в світі. Для творчих людей щастя — в реалізації своїх здібностей, у служінні людям.  Під час заходу запрошені продемонстрували гармонійну єдність художнього слова й музики. Разом слухали та відчували неповторну красу віршів у декламуванні Кічука Петра Афанасійовича,  Ульянкіної  Марини Павлівни, Павлюк Лариси Миколаївни, Бондарюк Тетяни Григоріївни,   Кіріяк – Найдьонової  Інни Володимирівни. Тема щастя знайшла відгук у серці кожного,  вірші про радість життя  підняли  настрій і надихнули на роздуми. Відвідувачі літературної вітальні не залишилися і без веселих творів від Кіріяка Вадима,  усі вірші присутні зустрічали теплими посмішками та оплесками. Не обійшлося на зустрічі і без пісні. Чарівні мелодії звучали для гостей у виконанні  Кабаки Олени  Миколаївни, Кічука  Петра Афанасійовича, Щеголькової  Валентини Григоріївни.

На заході панувала доброзичлива  атмосфера, гарний настрій, позитивні емоції, по закінченні якого кожен з присутніх отримав  на пам’ять «ляльку – мотанку»,  яку слід було завершити плетінням коси. Під час плетіння коси кожен вкладав подумки  в  неї найсокровенніші  бажання,  любов та  доброту. Цей барвистий оберіг має неперевершену силу і  оберігатиме власника від зла та нечистих помислів і надалі.

Літературний вечір