В Татарбунарах весело розважали дітей з особливими потребами

17:12, 06 декабря 2018
Дети

В цивілізованих демократичних країнах з високою культурою людських відносин люди з інвалідністю не називають себе інвалідами, до таких людей ставлення як до людей з надмірними потребами, які потребують додаткової уваги суспільства.

Цей день був проголошений у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятою Генеральною Асамблеєю, заради дотримання прав людини і участі інвалідів в житті суспільства. В Україні проведення цього дня встановлене Указом Президента з 1993 року.

Татарбунарський районний будинок культури не залишається осторонь таких заходів. Цікаве святкове дійство чекало всіх, хто прийшов  4 грудня у Будинок дитячої та юнацької творчості. Творчі працівники РБК представили глядачам театралізовану виставу «Сонячний промінчик». Спектакль був пізнавальним і веселим, з добре знайомими всім дітям казковими персонажами: Карлсоном, бабусею Шапокляк, дівчинкою Веснянкою і смішними клоунами. У рамках розважальної програми на дітей чекали активні ігри, конкурси, хороводи, майстер-клас з виготовлення новорічних іграшок. Діти з радістю танцювали і грали з казковими героями, вони не лише розважалися, а й показували свої знання і вміння. Пісні про батьків, родину, друзів для них співали солісти вокального ансамблю «Радість» районного Будинку культури. Веселі хороводи та  музика, додавала всім радості і святкового настрою.

Усі присутні мали змогу ознайомитися з малюнками дітей – переможців у конкурсі «Джерело надії», за які найкращих майбутніх художників було нагороджено грамотами та цінними подарунками від Татарбунарського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Також діти отримали солодощі та подарунки.

Наприкінці свята казкові персонажі, що розважали дітлахів, побажали всім гостям гарного настрою і міцного здоров’я.