В Татарбунарській бібліотеці представили тематичну полицю «Чарівники сміху» (фото)

14:28, 02 апреля 2019

Всі ми вже звикли до того, що 1 квітня треба обов’язково пожартувати над друзями, рідними.  Зрозуміло, що жарт має бути доречним та без негативних наслідків (на зразок синців у жартівника чи сердечного приступу в людини, яку «розвели»  в цей день).

День сміху святкується зараз у всьому світі,  достовірно невідомо,  як і в якій країні його почали відзначати вперше. Існує безліч версій щодо походження Дня сміху. Деякі вчені стверджують, що вперше це свято відзначали в Англії;  інші вважають, що Батьківщиною самого веселого свята є Франція чи Мексика. Але сьогодні це вже не так важливо, оскільки 1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів. У сучасній варіації свята – День дурня – супроводжується незмінними розіграшами, жартами і комедійними виступами. У цей день прийнято влаштовувати фестивалі гумору. Найвідоміший серед них є Одеський фестиваль.

До Всесвітнього дня сміху  в Татарбунарській центральній  районній  бібліотеці  проведено огляд  тематичної полиці «Чарівники сміху», на  якій представлено  теку  з  гуморесками, анекдотами, цікавими сценаріями  та літературу:  «Україна  сміється»,  «Мисливські усмішки» Остапа Вишні, «Жартівливі пісні» та багато інших. Бібліотекарі  ознайомили присутніх з  історією виникнення свята,  з жартівливими традиціями українського народу.