День міста в Татарбунарах: 380- річчя  Перлини  Бессарабії (фото)

16:52, 30 августа 2017
день татарбунар

Татарбунари відзначили свій День народження. З цієї нагоди організатори свята підготували для гостей та мешканців міста насичену програму.

Щирі привітальні промови, спортивні заходи, виставка, лотерея, конкурси, атракціони, майстер-класи, відкриття, концерти — чого тільки не було в програмі святкування.

Зранку 28 серпня відбувся спортивний забіг «З любов’ю до рідного міста», в якому взяли участь представники міської влади, педагоги та учні шкіл, місцеві спортсмени-любителі та мешканці міста. Масовий крос завершився врученням призів та спільним фото біля пам’ятного знаку «Я люблю Татарбунари».

Пізніше в парку Татарбунарського повстання відбулася гра для дітей молодшого шкільного віку «Місто професій» та квест-гра для дітей середнього та старшого шкільного віку «Місто крізь роки». Одночасно в парку ім. Тараса Шевченка проводився шахово-шашковий турнір.

Звісно, святкові заходи не обійшлися без молебню, адже цього ж дня місто святкує й храмове свято Успіння Пресвятої Богородиці. У місцевому храмі відбулася урочиста служба, у якій взяв участь міський голова Андрій Глущенко.

Родзинкою святкування 380-річчя міста Татарбунари стала художня виставка «У світі прекрасного», яка діятиме ще протягом двох тижнів. На виставці експонуються витвори місцевих художників Петра Рибіна, Віктора Устименка, Володимира Горбатюка, Тетяни Піддубняк та Валентини Назаренко. Також тут представлені роботи арт-студії під керівництвом Володимира Горбатюка. У ході підготовки виставки майстрів пензля об’єднала спільна ідея: за допомогою своїх творінь показати, наскільки прекрасне життя. В експозиції представлені роботи, виконані в різних техіках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

А урочисте відкриття свята відбулося увечері флеш-мобом «Рідне місто», після якого керівники Татарбунарів та шановні гості привітали жителів краю з ювілеєм міста.

День народження неможливо уявити без святкового торту. Тому місцевий кондитер Надія Скліфос презентувала імениннику свій подарунок. Купуючи шматочок торта, кожен долучався до благодійної акції «Допоможемо дитині», яка мала на меті врятувати життя Дар’ї Сумакової.

Свято прикрасило яскраве та оригінальне «Дефіле наречених». Його неймовірно вродливі учасниці підкорили серця глядачів справжньою українською красою.

У святковий вечір лунали музичні подарунки від місцевих виконавців та запрошених артистів. А після закінчення концерту на татарбунарців чекав святковий салют з нагоди Дня міста.

Святкування пройшло в легкій доброзичливій атмосфері, адже в Татарбунарах багато хороших, чуйних та привітних людей, і саме у такі дні кожен відчуває себе частиною великої дружної родини.

Єфросинія Мукієнко

Єфросинія Мукієнко