Татарбунарський район: свободу не спинити

12:58, 25 ноября 2017

В історії України було багато трагічних періодів та подій . В наш час в історію увійшла ще одна подія  – майдан, який змінив нашу державу, наш народ і наше життя.

«Вони співали «Ще не вмерла…»  і вмирали….  Земля тремтіла, під ногами ж  – твердь… Їм янголи обличчя прикривали… А ті під вибухи гранат ішли на смерть…».  В такі трагічні періоди завжди на захист своєї землі, своєї держави ставали кращі представники українського народу. Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні, з справедливим та світлим майбутнім. За ці ідеали на Майдані пролилася кров. Так з’явилася Небесна сотня –  патріоти, які віддали життя за свої переконання. І тепер для народу України є святим обов’язком  гідно вшановувати Героїв.

Готуючись до відзначення Дня Гідності та Свободи, в читальній залі Татарбунарської  центральної районної бібліотеки оформили книжкову виставку-пам’ять під назвою «Майдан заради майбутнього», де  представили видання, які висвітлюють революційні події  в сучасній Україні  2013 року.  Під час бесіди з молоддю біля виставки йшла мова про  революційні події та патріотів України, які не пошкодували свого життя заради Свободи.  Фотовиставка Ельгізи  Апонюк  «Майдан гідності і свободи» справила неабияке враження на присутніх, адже ці кадри передають Дух, який панував в той час на Майдані,  всю палітру буремних протистоянь,  які відбувались в 2013 році.