У Татарбунарах пройшла виставка юних митців «Душа митця завжди крилата» (фото)

16:48, 11 октября 2017

Напевно немає в світі людей байдужих до мистецтва. Змалку ми хвацько беремося вимальовувати спершу каракулі, а потім маленькі шедеври. У хід іде все: крейда, фломастери, фарби і навіть мамина улюблена помада.

Першими до музею в м. Татарбунари на творче свято, присвячене Дню художника, завітали вихованці гуртка «Основи художнього мистецтва» (керівник Приходько Т.А.), де виставили свої малюнки та вироби з пластиліну.

Також гостями музею стали учні 1-в класу ТНВК «Школа – гімназія» (вчитель Макарова С.К.), які також поділилися своєю творчістю з відвідувачами. В. о. директора музею Інна Володимирівна Найдьонова-Кіріяк провела з дітьми цікавий майстер-клас з малювання в нетрадиційних техніках. Результатом стала колективна робота, виконана поролоновими губками, пальчиками, пензликами та зім’ятим папером. Усі учасники були у захваті від відвідин музею, тим паче, що кожен відчув себе справжнім художником.  Картини, створені юними художниками, залишаться дівчаткам та хлопчикам на пам’ять про перші творчі експерименти. Адже радість, яку нам дарують картини, – це радість участі разом з художником у процесі пізнання світу, що зветься мистецтвом.

Довідка. День художника з’явився в українському офіційному календарі в 1998 році, після того, як 9 жовтня 1998 року другий Президент України Леонід Кучма підтримав ініціативу Спілки художників України про щорічне відзначення професійного свята майстрів пензля та підписав Указ № 1132/98 «Про День художника». В Указі, зокрема, наголошувалося, що свято вводиться, «враховуючи роль художників України в розвитку українського образотворчого мистецтва, відродженні національних традицій у художній творчості”.