У Татарбунарах провели захід до Дня всіх закоханих (фото)

14:54, 16 февраля 2018

13 лютого в Татарбунарській центральній районній бібліотеці з нагоди Дня усіх закоханих для молодого покоління відбулася конкурсна програма під назвою «Love-party». На початку заходу бібліотекарі познайомили присутніх з історією виникнення романтичного свята, про традиції його святкування в різних країнах світу та в Україні, продемонстрували слайд-презентацію про те, як відзначають День Валентина та що дарують.

Під час заходу для його учасників прозвучали пісні у виконанні Катерини Стратюк та пройшли цікаві конкурси «Думки під капелюхом», «Зрозумій мене без слів», «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я» та інші.

Любов — почуття світле і добре. Вона може бути до Батьківщини, до рідного міста, до матері, до дівчини чи хлопця, і, звичайно, до книги, до читання. Представлена у бібліотеці книжкова виставка вмістила на своїх полицях велику кількість книг, де описані неймовірні романтичні історії кохання, починаючи від середньовіччя до сьогоднішніх днів. Це і М. Старицький «За двома зайцями», і Л. Українка «Лісова пісня», і Л. Костенко «Маруся Чурай», і І. Котляревський «Наталка Полтавка», і П. Загребельний «Роксолана», і Г. Квітка-Основ’яненко «Сватання на Гончарівці», і Шекспір «Ромео і Джульєтта», і Мігель де Сервантес «Дон Кіхот» та багато–багато інших.

Але День святого Валентина – це не лише свято квітів, «валентинок» та подарунків. Це найвдаліший день для прояву більшої уваги та любові до тих людей, які знаходяться поруч з нами. Адже любов – це та сила, яка рухає світом і людьми.

Мазур І.В.