В Татарбунарах із професійним святом привітали держслужбовців (фото)

18:06, 26 июня 2018
Концерт

25 червня у залі районного будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт до Дня державної служби України за участю державних службовців органів виконавчої влади району, яких тепло привітали із професійним святом.

Найщиріші слова подяки звучали в адресу всіх державних службовців, які з повною віддачею працюють на користь соціально-економічного та культурного розвитку Татарбунарського району, а також побажання, щоб їх дії були мудрими, а щоденна робота викликала повагу та довіру людей.

Зі словами напуття до молодих спеціалістів звернувся Стеценко Володимир Дорофійович. Побажав витримки і терпіння у роботі, адже праця держслужбовця часто непомітна, але завдяки їй формуються і розвиваються наша економіка, політика і культура. Молоді спеціалісти у відповідь заприсяглися достойно служити на благо розквіту української держави.

Після слів привітань відбулася урочиста частина нагородження кращих державних службовців району.

Святковий концерт для присутніх підготували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури. Програму відкрила солістка РБК Валерія Гончаренко. Учасники танцювального колективу «Ексклюзів денс» вийшли на сцену районного Будинку культури, щоб подарувати позитивні емоції та приємні враження глядачам.

Незмінними учасниками концерту є талановиті співаки, які радують присутніх мелодійними й запальними піснями, це – Сергій Семенюк, Катерина Ющенко, Тетяна Шайгородська, Андрій Чияченко, Олександра Доброва, Наталя Друговіна.

В Будинку культури кожен колектив унікальний по-своєму. Студія танцю «Dance World» завжди підіймає настрій чудовими динамічними танцями.

Татарбунарський будинок культури був заповнений вдячними глядачами, які оплесками вітали всіх учасників концерту, адже це – найкраща нагорода за виконану роботу.